Rudno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
85 000 PLN
Cena za m2
944,44 PLN
Powierzchnia
90 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
500 m2
Powierzchnia użytkowa
40 m2
Rok budowy
1908
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Do remontu
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Rodzaj ogrzewania
Piec
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka zabudowana domem w Rudnie gm. Krzeszowice tylko 22 minuty i 29 km od węzła Ronda Ofiar Katynia w Krakowie!

Bliskie sąsiedztwo do Zamku w Rudnie – ok 1 km oraz okolicznych terenów zielonych.

Działka zabudowana jest drewnianym budynkiem mieszkalnym do generalnego remontu z ok 1908 roku. Dom był zamieszkiwany do 2007 roku, obecnie pełni funkcję rekreacyjną. Częściowo ogrodzony. Powierzchnia ok 90 m2, z tego ok 40 m2 pow. mieszkalnej (pokój, kuchnia, sień, WC) oraz gospodarczej (stajnia, piwnica, drewutnia).

Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego: MNR2 – tereny zabudowy mieszkaniowo – usługowej,

Media:
- prąd – jest w budynku,
- wodociąg i kanalizacja – w budynku,
- gaz jest na działce, ale licznik został ściągnięty,
Ogrzewanie piecowe.

Kontakt: 515-120-344

Najlepsze oferty z lokalnego rynku znajdziesz na: geo-consulting_pl

Uwaga: Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska
  • Widok na: Pola

Kontakt

Maciej Trela

Maciej Trela

Mobile:
515-120-344
Email:
maciej@geo-consulting.pl
Numer licencji:
9255

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Macieja Trelę prowadzącego działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na skierowane zapytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowodnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Maciej Trela prowadzący działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, NIP 944-203-43-02, tel. 515-120-344, e-mail: maciej@geo-consulting.pl. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu związanym z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda.… czytaj więcej

FreshMail.pl