Rudno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
95 000 PLN
Cena za m2
1 055,56 PLN
Powierzchnia
90 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
500 m2
Powierzchnia użytkowa
40 m2
Rok budowy
1908
Stan budynku
Do remontu
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Rodzaj ogrzewania
Piec
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka zabudowana domem w Rudnie gm. Krzeszowice tylko 22 minuty i 29 km od węzła Ronda Ofiar Katynia w Krakowie!

Bliskie sąsiedztwo do Zamku w Rudnie – ok 1 km oraz okolicznych terenów zielonych.

Działka zabudowana jest drewnianym budynkiem mieszkalnym do generalnego remontu z ok 1908 roku. Dom był zamieszkiwany do 2007 roku, obecnie pełni funkcję rekreacyjną. Częściowo ogrodzony. Powierzchnia ok 90 m2, z tego ok 40 m2 pow. mieszkalnej (pokój, kuchnia, sień, WC) oraz gospodarczej (stajnia, piwnica, drewutnia).

Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego: MNR2 – tereny zabudowy mieszkaniowo – usługowej,

Media:
- prąd – jest w budynku,
- wodociąg i kanalizacja – w budynku,
- gaz jest na działce, ale licznik został ściągnięty,
Ogrzewanie piecowe.

Kontakt: 515-120-344

Najlepsze oferty z lokalnego rynku znajdziesz na: geo-consulting_pl

Uwaga: Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska
  • Widok na: Pola

Kontakt

Maciej Trela

Maciej Trela

Telefon:
515-120-344
Email:
maciej@geo-consulting.pl
Numer licencji:
9255

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Macieja Trelę prowadzącego działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na skierowane zapytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowodnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Maciej Trela prowadzący działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, NIP 944-203-43-02, tel. 515-120-344, e-mail: maciej@geo-consulting.pl. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu związanym z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda.… czytaj więcej

FreshMail.pl