Narama

Działki budowlane w Naramie przy Michałowicach

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
99 000 PLN
Cena za m2
103,13 PLN
Powierzchnia działki
960 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
25
Długość działki (mb.)
36
Ukształtowanie działki
Płaska
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
W drodze
Brak
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana (MN2), położona w miejscowości Narama (za Michałowicami) w odległości 13 km i 19 minut od ulicy Opolskiej.

W ofercie ostatnia działka położona w II linii zabudowy o pow. 9,6a. Pozostałe działki zostały już sprzedane, a na sąsiedniej działce w I linii aktualnie budowany jest nowy dom.

Dojazd drogą asfaltową oraz ostatni odcinek drogą utwardzoną oraz wewnętrzną do urządzenia. Korzystne wymiary: ok 25mx36m.
Media: prąd znajduje się w granicy działki w I linii zabudowy oraz drogi gminnej, przez działkę w II linii przebiega wodociąg, gaz w drodze gminnej, brak jest kanalizacji.
Przeznaczenie: MN2 – teren zabudowy zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej,

W sąsiedztwie znajdują się domy, otwarta przestrzeń oraz dużo terenów zielonych. Cicha okolica.

W Naramie znajdują się szkoła podstawowa oraz gimnazjum, dwa dobrze zaopatrzone większe sieciowe sklepy. Do Naramy dojeżdża autobus MPK 257 oraz przejeżdża autobus 277.

Zapraszam do zobaczenia działek! Jedna działka jest już sprzedana.

Kontakt: 515-120-344

Uwaga: Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 13
  • Dostępne w okolicy: Szkoła
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Pola

Mapa

Kontakt

Maciej Trela

Maciej Trela

Telefon:
515-120-344
Email:
maciej@geo-consulting.pl
Numer licencji:
9255

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Macieja Trelę prowadzącego działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na skierowane zapytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowodnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Maciej Trela prowadzący działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, NIP 944-203-43-02, tel. 515-120-344, e-mail: maciej@geo-consulting.pl. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu związanym z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda.… czytaj więcej

FreshMail.pl