Więckowice

Działki 8a w Więckowicach gm. Zabierzów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
140 000 PLN
Cena za m2
175 PLN
Powierzchnia działki
800 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
21
Długość działki (mb.)
35
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Ogrodzenie
Częściowe

Opis nieruchomości

Do sprzedania atrakcyjna działka 8a (M1), położona w Wieckowicach gm. Zabierzów – tylko 11 km i 13 min do Ronda Ofiar Katynia/Makro/IKEA.


Powierzchnia: 8a – II linia zabudowy,
Wymiary: ok 21mx37m,

Media: prąd – na działce w I linii, woda, gaz – wzdłuż drogi asfaltowej, kanalizacja – w drodze asfaltowej,
Dojazd: z drogi asfaltowej drogą wewnętrzna (udział),
Przeznaczenie działek: M1U - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usług,
Sąsiedztwo: pojedyncze domy oraz otwarta przestrzeń,

Infrastruktura społeczna: szkoła podstawowa w Kobylanach oraz Bolechowicach,
Komunikacja: linia MPK 278 oraz stacja kolejowa w Zabierzowie (ok 5 km) z której można szybko dojechać do centrum – Dworzec Głowny/Galeria Krakowska,

Ogłoesznie dotyczy działki w II linii zabudowy o pow. 8a. Istnieje możliwość zakupu również działki o pow. 8a zlokalizowanej w III linii zabudowy tj. łącznie 16a z całą drogą dojazdową o pow. 3,84a tj. łącznie 19,84a za cenę 280.000 zł

W sąsiednich Bolechowicach kilkaset metrów od centrum miejscowości znajduje się Brama Bolechowicka zamykająca wylot Doliny Bolechowickiej, stanowiąca wizytówkę gminy Zabierzów i Dolinek Podkrakowskich z licznymi szklakami turystycznymi.

Polecam i zapraszam oglądnięcia!
Kontakt: 515-120-344
Więcej ofert z lokalnego rynku nieruchomości możesz zobaczyć na www.geo-consulting_pl oraz na kanale YouTube geoconsulting - zapraszamy!

Uwaga: Niniejszy opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Maciej Trela

Maciej Trela

Telefon:
515-120-344
Email:
maciej@geo-consulting.pl
Numer licencji:
9255

Profil agenta
 Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach (32-085) przy ul. Ujazdowska 30. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Geo Consulting z siedzibą w Tomaszowice (32-085) przy Ujazdowska 30. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

FreshMail.pl