Brzezie

Kwadratowa działka budowlana - Brzezie gm. Zabierzów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
175 000 PLN
Cena za m2
250 PLN
Powierzchnia działki
700 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
28
Długość działki (mb.)
25
Ukształtowanie działki
Płaska
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Kształt działki
Kwadrat
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Ogrodzenie
Częściowe

Opis nieruchomości

---REZERWACJA----
Do sprzedania działka budowlana (w trakcie wydzielania) w Brzeziu gm. Zabierzów tylko 7,5 km i 14 min do Ronda Ofiar Katynia, Makro/IKEA , a do obwodnicy tylko 3 km i 4 minuty!

Powierzchnia: ok 7a + ok sięgacz drogowy tj. łącznie ok 9a
Dojazd: drogą gminną asfaltową,
Media: woda, kanalizacja, gaz, wodociąg – na działce z której wydzielana jest działka.
Ekspozycja: płaska,
Wymiary: ok 25m x ok 28 m,
Przeznaczenie: MN1- tereny zabudowy jednorodzinnej z usługami,
maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy - 50%, wskaźniki intensywności zabudowy: minimalny wskaźnik – 0,02, maksymalny wskaźnik – 0,6, minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej – 40%,

Komunikacja: autobus MPK 268. 278 – przystanek ok 200 m, czas dojazdu do przystanku przy ul. Bronowickiej ok 17 minut.
W Brzeziu znajduje się szkoła podstawowa.

Kontakt: 515-120-344


Uwaga: Niniejszy opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Maciej Trela

Maciej Trela

Mobile:
515-120-344
Email:
maciej@geo-consulting.pl
Numer licencji:
9255

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Macieja Trelę prowadzącego działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na skierowane zapytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowodnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Maciej Trela prowadzący działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, NIP 944-203-43-02, tel. 515-120-344, e-mail: maciej@geo-consulting.pl. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu związanym z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda.… czytaj więcej

FreshMail.pl