Bolechowice

Kwadratowa działka w Bolechowicach 8,8a!

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
185 000 PLN
Cena za m2
210,23 PLN
Powierzchnia działki
880 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
28
Długość działki (mb.)
30
Ukształtowanie działki
Płaska
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka ok 8,8a (MN2 oraz MN1) zlokalizowana bezpośrednio przy spokojnej drodze asfaltowej w miejscowości Bolechowice gm. Zabierzów tylko 9 km i tylko 10 min bez korków od Ronda Ofiar Katynia – Makro/IKEA/Galeria Bronowice, a autobusem do przystanku Bronowicka – Wiadukt, gdzie można szybko przesiąść się na tramwaj - tylko 21 minut!


Atutami tej działki są:
- I linia zabudowy przy drodze asfaltowej,
- spokojne miejsce,
- przebieg mediów przez działkę,
- korzystny kształt działki,
- prestiżowa lokalizacja – Bolechowice od lat są modnym i cenionym miejscem do zamieszkania pod Krakowem,
- szybki i sprawny dojazd do Krakowa komunikacją publiczną (MPK oraz linia kolejowa wraz z Park&Ride w Zabierzowie – 2,3 km) oraz na lotnisko w Balicach (11 km oraz 13 minut) i obwodnicę (5 km oraz 6 minut),


Powierzchnia: 8,8a (I linia zabudowy) – w trakcie procesu wydzielania. Istnieje możliwość zakupu działki w II linii ok 12,15a,
Wymiary: ok 28 m x ok 30 m – kwadrat,
Dojazd: drogą asfaltową,

Media (orientacyjnie): prąd – na działce znajduje się słup elektryczny, wodociąg – przebiega przez działkę, kanalizacja – w drodze oraz wzdłuż granicy po stronie sąsiada, gazociąg - po drugiej stronie drogi u sąsiada oraz na działce. Przebieg mediów (mapa zasadnicza) - dostępny na życzenie klientów.

Przeznaczenie: 2MN2 - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz oraz 7MN1 - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami – nowy obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego,

Komunikacja: autobus MPK 278, – przystanek ok 250m (3 min) oraz MPK 248, 268 ok 1000 m – dojście chodnikiem oraz BUS.
Komunikacja kolejowa: przystanek kolejki podmiejskiej w Zabierzowie PKP Zabierzów z parkingiem Park&Ride ok 2,3 km tj. 3 minuty samochodem, autobusem – 4 minut, a pieszo ok 26 minut.


W Bolechowicach znajduje się rozbudowana infrastruktura:
- Szkoła podstawowa,
- Przedszkole,
- Przychodnia oraz apteka.
- Duży sklep Lewiatan,
- Kościół,
- Boisko sportowe,
- Ośrodek zdrowia,


W Bolechowicach kilkaset metrów od centrum miejscowości znajduje się Brama Bolechowicka zamykająca wylot Doliny Bolechowickiej, stanowiąca wizytówkę gminy Zabierzów i Dolinek Podkrakowskich z licznymi szklakami turystycznymi.

Obok działki przebiega szlak rowerowy oraz blisko znajduje się nowoczesny plac zabaw.

Ogłoszenie dotyczy działki o pow. ok 8,8a w I inii zabudowy. Do sprzedania jest również działka 12,15a w II linii zabudowy z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej.


Kontakt: 515-120-344

Najlepsze oferty z lokalnego rynku znajdziesz na: geo-consulting_pl


Uwaga: Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 9
  • Dostępne w okolicy: Park, Restauracja, Kościół, Sklep, Żłobek, Centrum handlowe, Plac zabaw, Szkoła, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Pola, Rzeka

Mapa

Kontakt

Maciej Trela

Maciej Trela

Telefon:
515-120-344
Email:
maciej@geo-consulting.pl
Numer licencji:
9255

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Macieja Trelę prowadzącego działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na skierowane zapytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowodnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Maciej Trela prowadzący działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, NIP 944-203-43-02, tel. 515-120-344, e-mail: maciej@geo-consulting.pl. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu związanym z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda.… czytaj więcej

FreshMail.pl