Więckowice

Więckowice - działki do wydzielenia 12a i 20a.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
200 000 PLN
Cena za m2
166,67 PLN
Powierzchnia działki
1 200 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
32
Długość działki (mb.)
35
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Kształt działki
Kwadrat
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Rodzaj kanalizacji
Miejska

Opis nieruchomości

Do sprzedania atrakcyjnie działki (M2), położone w Wieckowicach gm. Zabierzów – tylko 11 km i 13 min do Ronda Ofiar Katynia/Makro/IKEA.

Działki w trakcie procesu wydzielania.

Powierzchnia: 12a – 4 działki o tej powierzchni,
Wymiary: ok 32mx35m, każda działka ma nieco inne wymiary.

Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz w pasie drogowym przyległym do działek,
Dojazd: z drogi asfaltowej drogą wewnętrzna (udział) do działek w I oraz II linii zabudowy,
Przeznaczenie działek: M2 - Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (możliwość zabudowy wolnostojącej oraz bliźniaczej),
Media: prąd - linia napowietrzna przechodzi nad działką wzdłuż drogi, kanalizacja - przechodzi przez działki w I linii zabudowy, gaz i wodociąg - po drugiej stronie drogi asfaltowej wzdłuż tej drogi.
Sąsiedztwo: pojedyncze domy oraz otwarta przestrzeń,

Infrastruktura społeczna: szkoła podstawowa w Kobylanach oraz Bolechowicach,
Komunikacja: linia MPK 268, 278 oraz stacja kolejowa w Zabierzowie (ok 4,5km) z której można szybko dojechać do centrum – Dworzec Głowny/Galeria Krakowska,

Możliwość zakupu działki o pow. ok 20a zlokalizowanej w III linii zabudowy.

W Bolechowicach kilkaset metrów od centrum miejscowości znajduje się Brama Bolechowicka zamykająca wylot Doliny Bolechowickiej, stanowiąca wizytówkę gminy Zabierzów i Dolinek Podkrakowskich z licznymi szklakami turystycznymi.

Polecam i zapraszam oglądnięcia!
Kontakt: 515-120-344
Więcej ofert z lokalnego rynku nieruchomości możesz zobaczyć na www.geo-consulting_pl oraz na kanale YouTube geoconsulting - zapraszamy!

Uwaga: Niniejszy opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Maciej Trela

Maciej Trela

Telefon:
515-120-344
Email:
maciej@geo-consulting.pl
Numer licencji:
9255

Profil agenta
 Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach (32-085) przy ul. Ujazdowska 30. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Geo Consulting z siedzibą w Tomaszowice (32-085) przy Ujazdowska 30. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

FreshMail.pl