Więckowice

Więckowice - działka 13a I linia zabudowy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
230 000 PLN
Cena za m2
178,43 PLN
Powierzchnia działki
1 289 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
40
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Rodzaj kanalizacji
Miejska

Opis nieruchomości

Do sprzedania atrakcyjna działka (M2), położona w Wieckowicach gm. Zabierzów – tylko 11 km i 13 min do Ronda Ofiar Katynia/Makro/IKEA.


Powierzchnia: 13a – (I linia zabudowy),
Wymiary: ok 30mx40m,

Dojazd: z drogi asfaltowej drogą wewnętrzna (udział) do działek w I oraz II i III linii zabudowy,
Przeznaczenie działek: M2 - Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (możliwość zabudowy wolnostojącej oraz bliźniaczej),
Media: prąd - linia napowietrzna przechodzi nad działką wzdłuż drogi, kanalizacja - przechodzi przez działki w I linii zabudowy, gaz i wodociąg - po drugiej stronie drogi asfaltowej wzdłuż tej drogi.
Sąsiedztwo: pojedyncze domy oraz otwarta przestrzeń,

Infrastruktura społeczna: szkoła podstawowa w Kobylanach oraz Bolechowicach,
Komunikacja: linia MPK 268, 278 oraz stacja kolejowa w Zabierzowie (ok 4,5km) z której można szybko dojechać do centrum – Dworzec Głowny/Galeria Krakowska,

Możliwość zakupu działki o pow. ok 19a zlokalizowanej w III linii zabudowy oraz w dwóch działek w II linii zabudowy - po 12a.

W Bolechowicach kilkaset metrów od centrum miejscowości znajduje się Brama Bolechowicka zamykająca wylot Doliny Bolechowickiej, stanowiąca wizytówkę gminy Zabierzów i Dolinek Podkrakowskich z licznymi szklakami turystycznymi.

Jedna z dwóch działek w I linii zabudowy została zarezerwowana.

Polecam i zapraszam oglądnięcia!
Kontakt: 515-120-344




Więcej ofert z lokalnego rynku nieruchomości możesz zobaczyć na www.geo-consulting_pl oraz na kanale YouTube geoconsulting - zapraszamy!

Uwaga: Niniejszy opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Maciej Trela

Maciej Trela

Mobile:
515-120-344
Email:
maciej@geo-consulting.pl
Numer licencji:
9255

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Macieja Trelę prowadzącego działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na skierowane zapytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowodnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Maciej Trela prowadzący działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, NIP 944-203-43-02, tel. 515-120-344, e-mail: maciej@geo-consulting.pl. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu związanym z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda.… czytaj więcej

FreshMail.pl