Mogilany

Centrum - płaska działka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
240 000 PLN
Cena za m2
219,58 PLN
Powierzchnia działki
1 093 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
29
Długość działki (mb.)
38
Ukształtowanie działki
Płaska
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Rodzaj kanalizacji
Brak
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Do sprzedania ładna praktycznie płaska działka budowlana o pow. 10,93a położona w Mogilanach. Przeznaczenie w obowiązującym Planie Zagospodarowania Przestrzennego MU3. Działka wydzielona z większej działki (sąsiednia działka została już sprzedana). Kształtna, wymiary: ok 29m x ok 38m. Dojazd drogą asfaltową oraz drogą wewnętrzną. Prąd, gaz, wodociąg - przechodzą przez działkę drogową wzdłuż drogi asfaltowej. Kanalizacja w planach.

Polecam ze względu na lokalizację - Mogilany są doskonale skomunikowane z Krakowem (sama działka położona jest w odległości 10 km od Matecznego) oraz ze względu na dobrą infrastrukturę społeczną (szkoły, przedszkola, sklepy).


Kontakt:
515-120-344

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Maciej Trela

Maciej Trela

Telefon:
515-120-344
Email:
maciej@geo-consulting.pl
Numer licencji:
9255

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Macieja Trelę prowadzącego działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na skierowane zapytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowodnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Maciej Trela prowadzący działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, NIP 944-203-43-02, tel. 515-120-344, e-mail: maciej@geo-consulting.pl. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu związanym z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda.… czytaj więcej

FreshMail.pl