Michałowice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
250 000 PLN
Cena za m2
152,91 PLN
Powierzchnia działki
1 635 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
20
Długość działki (mb.)
80
Ukształtowanie działki
Zróżnicowana
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ogrodzenie
Częściowe

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka budowlana (1MN) zlokalizowana przy drodze asfaltowej w Michałowicach gm. Michałowice tylko ok 10 km i tylko ok 14 min do skrzyżowania ulic 29 listopada i ul. Opolskiej w Krakowie!


Powierzchnia: 16,35 a
Wymiary: ok 20 m x ok 80m – prostokąt,
Dojazd: drogą asfaltową.

Media: prąd, wodociąg i gaz - przechodzą przez działkę wzdłuż dogi asfaltowej, brak kanalizacji,

Przeznaczenie: 1MN – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
Komunikacja: autobus MPK 257 i 277 – przystanki w odległości ok 400 m.

Sąsiednie działki są zabudowane i zagospodarowane.

W Michałowicach znajdują się obiekty infrastruktury społecznej min: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła muzyczna, bibliotek z kinem, klub jeździecki Szary czy kręgielnia oraz dużo terenów zielonych, które są chronione gdyż gmina w dużej części leży w granicach Dłubniańskiego Parku Krajobrazowego oraz Parku Krajobrazowego "Dolinki Krakowskie" 


Kontakt: 515-120-344

Najlepsze oferty z lokalnego rynku znajdziesz na: geo-consulting_pl


Uwaga: Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 10
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Kościół, Plac zabaw, Przedszkole, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Pola, Inne budynki

Kontakt

Maciej Trela

Maciej Trela

Telefon:
515-120-344
E-mail:
maciej@geo-consulting.pl
Numer licencji:
9255

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Macieja Trelę prowadzącego działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na skierowane zapytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowodnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Maciej Trela prowadzący działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, NIP 944-203-43-02, tel. 515-120-344, e-mail: maciej@geo-consulting.pl. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu związanym z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda.… czytaj więcej

FreshMail.pl