Kobylany

Działka w Kobylanach I linia - 18a

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
270 000 PLN
Cena za m2
150 PLN
Powierzchnia działki
1 800 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
24
Długość działki (mb.)
75
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 18 a położona w Kobylanach gm. Zabierzów tylko 13 km i 16 min do Ronda Ofiar Katynia, Makro/IKEA . Do obwodnicy tylko 9 km i 11 minut, a autobusem do przystanku Bronowicka – Wiadukt, gdzie można szybko przesiąść się na tramwaj - tylko ok 28 minut!Atutami tej działki są:
- położenie w I linii zabudowy, bezpośrednio przy drodze asfaltowej,
- korzystne wymiary działki,
- możliwość zakupu większej powierzchni,
- szybki dojazd do Krakowa, blisko działki przystanek MPK,
- atrakcyjne położenie działki w rejonie „Dolinek Podkrakowskich”, wiele szlaków turystycznych zlokalizowanych w okolicy,
- blisko przedszkole i szkoła podstawowa, dojście drogą z chodnikiem,
- dużo zieleni i przestrzeni dookoła,


Powierzchnia: 18a – w trakcie wydzielania
Wymiary: ok 24m x ok 75 m
Dojazd: droga asfaltowa oraz droga wewnętrzna (udział)
Media: prąd – przy drodze, pod drugiej stronie drogi asfaltowej, gaz – na działce, wodociąg na działce, kanalizacja przy granicy z działką w II linii zabudowy, linia telefoniczna, przebiega przez działkę przy drodze (wkopana),
Ekspozycja: prawie płaska/lekko nachylona,

Przeznaczenie: M2U- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług.

Komunikacja: autobus MPK, przystanek linii 278. Istnieje także możliwość dojazdu do centrum Krakowa (Galeria Krakowska), kolejką podmiejską obecnie modernizowaną - przystanki zlokalizowane są w Zabierzowie oraz Rudawie.

Możliwość zakupu działki w całości lub działki w II lub III linii zabudowy.


W Kobylanach znajduje się szkoła, przedszkole, kościół oraz sklep. W odległości ok 3 km znajduje się duży i dobrze zaopatrzony sklep Lewiatan (przy drodze jadąc z Krakowa w kierunku Kobylan). W okolicy dostępne są min. basen, korty tenisowej, squash, stania koni, restauracje.


Kontakt: 515-120-344

Najlepsze oferty z lokalnego rynku znajdziesz na: geo-consulting_plUwaga: Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Maciej Trela

Maciej Trela

Telefon:
515-120-344
E-mail:
maciej@geo-consulting.pl
Numer licencji:
9255

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Macieja Trelę prowadzącego działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na skierowane zapytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowodnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Maciej Trela prowadzący działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, NIP 944-203-43-02, tel. 515-120-344, e-mail: maciej@geo-consulting.pl. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu związanym z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda.… czytaj więcej