Więckowice

Działka 19,84a z możliwością zakupu 8a.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
280 000 PLN
Cena za m2
141,13 PLN
Powierzchnia działki
1 984 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
42
Długość działki (mb.)
35
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Ogrodzenie
Częściowe

Opis nieruchomości

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość (M1U), położona w II linii zabudowy na wzniesieniu w Więckowicach gm. Zabierzów – tylko 11 km i 13 min do Ronda Ofiar Katynia/Makro/IKEA.


Powierzchnia: 19,84a - na którą składają się dwie działki po 8a wraz z działką drogowa o pow. 3,84a,
Wymiary: ok 40m x ok 37m,

Media: prąd – na działce w I linii, woda, gaz – wzdłuż drogi asfaltowej, kanalizacja – w drodze asfaltowej,
Dojazd: z drogi asfaltowej drogą wewnętrzna (własność),
Przeznaczenie działek: M1U - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usług,
Sąsiedztwo: pojedyncze domy oraz otwarta przestrzeń,

Infrastruktura społeczna: szkoła podstawowa w Kobylanach oraz Bolechowicach,
Komunikacja: linia MPK 278 oraz stacja kolejowa w Zabierzowie (ok 5 km) z której można szybko dojechać do centrum – Dworzec Głowny/Galeria Krakowska,


W sąsiednich Bolechowicach kilkaset metrów od centrum miejscowości znajduje się Brama Bolechowicka zamykająca wylot Doliny Bolechowickiej, stanowiąca wizytówkę gminy Zabierzów i Dolinek Podkrakowskich z licznymi szklakami turystycznymi.

Polecam i zapraszam oglądnięcia!
Kontakt: 515-120-344
Więcej ofert z lokalnego rynku nieruchomości możesz zobaczyć na www.geo-consulting_pl oraz na kanale YouTube geoconsulting - zapraszamy!

Uwaga: Niniejszy opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Maciej Trela

Maciej Trela

Mobile:
515-120-344
Email:
maciej@geo-consulting.pl
Numer licencji:
9255

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Macieja Trelę prowadzącego działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na skierowane zapytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowodnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Maciej Trela prowadzący działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, NIP 944-203-43-02, tel. 515-120-344, e-mail: maciej@geo-consulting.pl. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu związanym z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda.… czytaj więcej

FreshMail.pl