Modlniczka

I linia zabudowy przy drodze gminnej.

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
299 000 PLN
Cena za m2
233,78 PLN
Powierzchnia działki
1 279 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
35
Długość działki (mb.)
40
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Trapez

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka zlokalizowana w bezpośrednio przy spokojnej drodze asfaltowej w miejscowości Modlniczka gm. Wielka Wieś tylko 6 km i tylko 8 min bez korków od Ronda Ofiar Katynia – Makro/IKEA/Galeria Bronowice, a autobusem do przystanku Bronowicka – Wiadukt, gdzie można szybko przesiąść się na tramwaj - tylko 12 minut! 

Atutami tej działki są:
- I linia zabudowy i położenie przy spokojnej drodze gminnej, z duża ilością przestrzeni dookoła,
- korzystny kształt działki (szerokość),
- szybki dojazd do centrum miasta autem oraz komunikacją publiczną MPK,

Powierzchnia: 12,79 a,
Wymiary: ok 35 m x ok 40 m – trapez,
Dojazd: gminną asfaltową, a ostatni odcinek utwardzoną.

Media: prąd – planowane jest przejście przez działkę wzdłuż drogi gminnej do działki sąsiedniej, gaz i wodociąg - przebiegają przez drogę gminną, kanalizacja – na sąsiedniej działce,
Ekspozycja: działka lekko pochylona w kierunku południowym z ładnym widokiem, wjazd na działkę od strony północnej,`

Przeznaczenie: MN – tereny zabudowy jednorodzinnej oraz częściowo RM - tereny zabudowy zagrodowej,
Komunikacja: przystanek MPK linia 230 oraz linia nocna 910 - ok 800 m.


W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się otwarta przestrzeń i luźna nowa zabudowa jednorodzinna.

W Modlniczce znajduje się przedszkole, a szkoła w Modlnicy. Blisko zlokalizowany jest sklep spożywczy, a centrum Futura Park/Leroy Merlin znajduje się w odległości kilku minut jazdy autem.


Kontakt: 515-120-344


Najlepsze oferty z lokalnego rynku znajdziesz na: geo-consulting_pl 


Uwaga: Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Mapa

Kontakt

Maciej Trela

Maciej Trela

Telefon:
515-120-344
Email:
maciej@geo-consulting.pl
Numer licencji:
9255

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Macieja Trelę prowadzącego działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na skierowane zapytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowodnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Maciej Trela prowadzący działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, NIP 944-203-43-02, tel. 515-120-344, e-mail: maciej@geo-consulting.pl. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu związanym z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda.… czytaj więcej

FreshMail.pl