Karniowice

Bardzo ładne miejsce - Karniowice 33a

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
577 500 PLN
Cena za m2
175 PLN
Powierzchnia działki
3 300 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
26
Długość działki (mb.)
120
Ukształtowanie działki
Płaska
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 33 a w Karniowicach gm. Zabierzów tylko 13,5 km i 17 min do Ronda Ofiar Katynia, Makro/IKEA . Do obwodnicy tylko 8 km i 11 minut, a autobusem do przystanku Bronowicka – Wiadukt, gdzie można szybko przesiąść się na tramwaj - tylko ok 24 minuty! 


Atutami tej działki są:
- dużo zieleni i przestrzeni dookoła, mało intensywne sąsiedztwo,
- szybki dojazd do Krakowa, blisko działki przystanki MPK,
- położenie bezpośrednio przy drodze asfaltowej,
- atrakcyjne położenie działki w rejonie „Dolinek Podkrakowskich”, wiele szlaków turystycznych zlokalizowanych w okolicy,
- atrakcyjna cena netto dla firm.


Powierzchnia: 33a (sprzedaż w całości) 
Wymiary: ok 26m x ok 120 m
Dojazd: droga asfaltowa,
Media: prąd, woda, gaz – w pasie drogowym, kanalizacja, na sąsiedniej działce.
Ekspozycja: działka lekko pochylona w kierunku południowo – zachodnim, wjazd od wschodu.

Przeznaczenie: M2 - Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (możliwość zabudowy wolnostojącej oraz bliźniaczej)
Komunikacja: autobus MPK, przystanek linii 268 i 278 oraz BUS. Istnieje także możliwość dojazdu do centrum Krakowa (Galeria Krakowska), kolejką podmiejską obecnie modernizowaną - przystanki zlokalizowane są w Zabierzowie oraz Rudawie.
Sąsiedztwo: nowe domy oraz otwarta przestrzeń, blisko Dolinka Kobylańska.W sąsiednich Kobylanach znajduje się szkoła, przedszkole, kościół oraz sklep. W odległości ok 4,5 km znajduje się duży i dobrze zaopatrzony sklep Lewiatan (przy drodze jadąc z Krakowa w kierunku Karniowic). W okolicy dostępne są min. basen, korty tenisowej, squash, stania koni, restauracje.

Podana cena 577.500 zł jest ceną netto + 23% VAT (brutto: 710.325 zł), co jest szczególnie atrakcyjne dla firm, kupujący działkę nie płaci podatku 2% PCC (sprzedaż z podatkiem VAT).

Możliwość zakupu działki 24a w sąsiedniej miejscowości Kobylany – 24 a w cenie 17500 zł netto tj. 420.000 zł netto.
Kontakt: 515-120-344

Najlepsze oferty z lokalnego rynku znajdziesz na: geo-consulting_pl Uwaga: Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 13
  • Dostępne w okolicy: Basen, Kort tenisowy, Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole, Rzeka, Fitnes
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska
  • Widok na: Las, Inne budynki, Panorama miasta

Mapa

Kontakt

Maciej Trela

Maciej Trela

Telefon:
515-120-344
Email:
maciej@geo-consulting.pl
Numer licencji:
9255

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Macieja Trelę prowadzącego działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na skierowane zapytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowodnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Maciej Trela prowadzący działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, NIP 944-203-43-02, tel. 515-120-344, e-mail: maciej@geo-consulting.pl. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu związanym z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda.… czytaj więcej

FreshMail.pl