Wielka Wieś

Działka przy drodze krajowej DK 94

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
600 000 PLN
Cena za m2
154,44 PLN
Powierzchnia działki
3 885 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
39
Długość działki (mb.)
97
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Kształt działki
Trapez
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Ogrodzenie
Częściowe

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka położona bezpośrednio przy drodze krajowej DK 94 w Wielkiej Wsi – tylko 9 km do Ronda Ofiar Katynia – Makro/IKEA/Galeria Bronowice!

Powierzchnia: 38,85a
Wymiary: ok 39 x ok 97 m,
Dojazd: droga asfaltowa
Przeznaczenie w MPZP: MNU oraz MNU1 – tereny zabudowy jednorodzinnej i usługowej,
Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja – na sąsiednich działkach, min. na działkach których właścicielem jest sprzedający. Dodatkowo przez działkę przebiega gazociąg przesyłowy ograniczający częściowo zabudowę.

Kontakt: 515-120-344


Uwaga: Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Maciej Trela

Maciej Trela

Mobile:
515-120-344
Email:
maciej@geo-consulting.pl
Numer licencji:
9255

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Macieja Trelę prowadzącego działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na skierowane zapytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowodnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Maciej Trela prowadzący działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, NIP 944-203-43-02, tel. 515-120-344, e-mail: maciej@geo-consulting.pl. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu związanym z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda.… czytaj więcej

FreshMail.pl