Zabierzów

Działka Zabierzów rej. Wielkie Pola - Leśna Polana

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
720 000 PLN
Cena za m2
240 PLN
Powierzchnia działki
3 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
55
Długość działki (mb.)
52
Ukształtowanie działki
Płaska
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Kształt działki
Kwadrat
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka w kształcie kwadratu o powierzchni 30a położona w Zabierzowie - rejon tzw. Leśnej Polany - tylko 8 km i 10 min do Ronda Ofiar Katynia, Makro/IKEA . Do obwodnicy tylko 3,5 km i 5 minut, a autobusem do przystanku Bronowicka – Wiadukt, gdzie można szybko przesiąść się na tramwaj - tylko ok 16 minut! 

Atutami tej działki są:
- atrakcyjne położenie działki w rejonie „Leśnej Polany” oraz Skały Kmity, wiele szlaków turystycznych zlokalizowanych w okolicy,
- szybki dojazd do Krakowa, blisko działki przystanek MPK,
- korzystne wymiary działki, zarówno pod zabudowę jednorodzinną jak i inwestycję deweloperską,
- dużo zieleni i przestrzeni dookoła, mało intensywne sąsiedztwo,

Powierzchnia: 30a (sprzedaż w całości),
Wymiary: ok 55 x ok 52 m
Dojazd: droga asfaltowa + droga do utwardzenia,
Media: prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja – na sąsiednich działkach lub wzdłuż ulicy Wielkie Pola.
Ekspozycja: działka praktycznie plaska,
Działka położona jest w III linii zabudowy.

Przeznaczenie: M1U- tereny zabudowy jednorodzinnej i usług (maksymalna intensywność zabudowy działki budowlanej mieszkaniowej 0,40, % minimalna powierzchnia biologicznie czynna na działce budowlanej mieszkaniowej – 30% ). 

Komunikacja: autobus MPK, przystanek linii 238 i 248. Istnieje także możliwość dojazdu do centrum Krakowa (Galeria Krakowska), kolejką podmiejską obecnie modernizowaną – przystanek zlokalizowany w Zabierzowie


W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się pojedyncze domy oraz otwarta przestrzeń.


W Zabierzowie znajduje się szkoła, przedszkole, kościół oraz wiele sklepów. W okolicy dostępne są min. basen, korty tenisowej, squash, stania koni, restauracje.

Kontakt: 515-120-344

Najlepsze oferty z lokalnego rynku znajdziesz na: geo-consulting_pl Uwaga: Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 8
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Bank, Szkoła, Kościół, Las, Hala sportowa, Fitnes, Plac zabaw, Kort tenisowy, Centrum handlowe, Przedszkole, Basen
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska, Lotnisko
  • Widok na: Las, Pola

Mapa

Kontakt

  Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach (32-085) przy ul. Ujazdowska 30. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Geo Consulting z siedzibą w Tomaszowice (32-085) przy Ujazdowska 30. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

FreshMail.pl