Kobylany

67a w centrum Kobylan przy asfalcie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
750 000 PLN
Cena za m2
98,68 PLN
Powierzchnia działki
7 600 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
29
Długość działki (mb.)
235
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Miejska
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka budowlano - rolna o powierzchni 67 a położona w Kobylanach gm. Zabierzów tylko 13 km i 16 min do Ronda Ofiar Katynia, Makro/IKEA . Do obwodnicy tylko 9 km i 11 minut, a autobusem do przystanku Bronowicka – Wiadukt, gdzie można szybko przesiąść się na tramwaj - tylko ok 28 minut!Atutami tej działki są:
- położenie bezpośrednio przy drodze asfaltowej,
- możliwość zakupu części działki,
- szybki dojazd do Krakowa, blisko działki przystanek MPK,
- atrakcyjne położenie działki w rejonie „Dolinek Podkrakowskich”, wiele szlaków turystycznych zlokalizowanych w okolicy,
- blisko przedszkole i szkoła podstawowa, dojście drogą z chodnikiem,
- dużo zieleni i przestrzeni dookoła,


Powierzchnia: 67a,
Wymiary: ok 27m x ok 107 m
Dojazd: droga asfaltowa,
Media: prąd – przy drodze, pod drugiej stronie drogi asfaltowej, gaz – na działce, wodociąg na działce, kanalizacja na działce,
Ekspozycja: prawie płaska/lekko nachylona,

Przeznaczenie: M2U- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług (50a) oraz RP - tereny rolne

Komunikacja: autobus MPK, przystanek linii 278. Istnieje także możliwość dojazdu do centrum Krakowa (Galeria Krakowska), kolejką podmiejską obecnie modernizowaną - przystanki zlokalizowane są w Zabierzowie oraz Rudawie.

Możliwość zakupu działki w części od 12a.

W Kobylanach znajduje się szkoła, przedszkole, kościół oraz sklep. W odległości ok 3 km znajduje się duży i dobrze zaopatrzony sklep Lewiatan (przy drodze jadąc z Krakowa w kierunku Kobylan). W okolicy dostępne są min. basen, korty tenisowej, squash, stania koni, restauracje.


Kontakt: 515-120-344

Najlepsze oferty z lokalnego rynku znajdziesz na: geo-consulting_plUwaga: Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Kościół, Szkoła, Plac zabaw, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska
  • Widok na: Pola

Mapa

Kontakt

Maciej Trela

Maciej Trela

Telefon:
515-120-344
E-mail:
maciej@geo-consulting.pl
Numer licencji:
9255

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Macieja Trelę prowadzącego działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na skierowane zapytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowodnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Maciej Trela prowadzący działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, NIP 944-203-43-02, tel. 515-120-344, e-mail: maciej@geo-consulting.pl. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu związanym z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda.… czytaj więcej