Narama

Działki budowlane w Naramie przy Michałowicach

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
99 000 PLN
Cena za m2
103,13 PLN
Powierzchnia działki
960 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
25
Długość działki (mb.)
36
Ukształtowanie działki
Płaska
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
W drodze
Brak
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Do sprzedania atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Narama (za Michałowicami) w odległości 13 km i 19 minut od ulicy Opolskiej.

Oferujemy trzy płaskie działki: w I linii zabudowy (109 000 zł - REZERWACJA), 9,6 a w II linii zabudowy (99 000 zł) oraz 11,59a (120 000 zł) w III linii zabudowy. W I linii na sąsiedniej działce aktualnie budowany jest nowy dom.

Dojazd drogą asfaltową oraz ostatni odcinek drogą utwardzoną. Działki charakteryzują dobre wymiary: ok 25mx36m.
Media: prąd znajduje się w granicy działki w I linii zabudowy oraz drogi gminnej, przez działkę w I linii będzie przeprowadzony w tym roku wodociąg (projekt przebiegu do wglądu), gaz w drodze gminnej, brak jest kanalizacji.
Przeznaczenie: MN2 – teren zabudowy zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej,

W sąsiedztwie znajdują się domy, otwarta przestrzeń oraz dużo terenów zielonych. Cicha okolica.

W Naramie znajdują się szkoła podstawowa oraz gimnazjum, dwa dobrze zaopatrzone większe sieciowe sklepy. Do Naramy dojeżdża autobus MPK 257 oraz przejeżdża autobus 277.

Zapraszam do zobaczenia działek! Jedna działka jest już sprzedana.

Kontakt: 515-120-344

Uwaga: Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 13
  • Dostępne w okolicy: Szkoła
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Pola

Mapa

Kontakt

  Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach (32-085) przy ul. Ujazdowska 30. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Geo Consulting z siedzibą w Tomaszowice (32-085) przy Ujazdowska 30. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

FreshMail.pl