Zielonki

Lokal biurowo- usługowy na piętrze

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 500 PLN
Cena za m2
48,39 PLN
Powierzchnia
31 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal położony w Zielonkach w budynku usługowo – biurowym przy ul. Krakowskie Przedmieście.

Ustawny pokój o powierzchni ok 30,5 m2 zlokalizowany na piętrze, z dostępem do węzła sanitarnego (łazienka). Przy budynku znajduje się duży parking. Cena 1500 zł + VAT obejmuje ogrzewanie i wodę, a dodatkowo płatny jest prąd wg zużycia.

Możliwość wynajęcia również sąsiedniego lokalu o pow. ok 30 m2 czyli łączeni ok 60 m2.

Kontakt: 515-120-344

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 6

Mapa

Kontakt

Maciej Trela

Maciej Trela

Telefon:
515-120-344
E-mail:
maciej@geo-consulting.pl
Numer licencji:
9255

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Macieja Trelę prowadzącego działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na skierowane zapytanie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowodnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Maciej Trela prowadzący działalność pod nazwą Geo Consulting Maciej Trela z siedzibą w Tomaszowicach, adres: ul. Ujazdowska 30, 32-085 Tomaszowice, NIP 944-203-43-02, tel. 515-120-344, e-mail: maciej@geo-consulting.pl. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu związanym z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a szczególnie udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda.… czytaj więcej

FreshMail.pl